Máš otázku? Ptej se!Me and You-2.část

15. července 2011 v 13:47 | Kaktusek
Čusík,takže přináším (po dlouhé době) komix Me and You.Je poněkud delší,tak se dobře bavte ;) A je v celém článku.Když dorazili domů, Bryan poprosil Lil,aby se šla převléknout do nějakých šatů. Lil se sice nejprve divila, ale nakonec se šla převléknout. Bryan kutil něco v kuchyni a Lil na sebe hodila svoje nejoblíbenější šaty.

Už víte co dělal Bryan v kuchyni? Připravoval romantickou večeři. Všude po pokoji rozmístil svíčky, které zapálil a začal krájet sýr.Copak to bude za pochoutku?

"Už můžu?" křičela zpoza dveří ložnice Lil. Bryan se ozval: "Nene, ještě ne!Zavolám tě." Lil obrátila oči v sloup a znuděně postávala před dveřmi.

"Tak co, už?" ozvala se z ložnice znovu Lil. "Ještě ne,Lil. Řekl jsem přece, že tě zavolám." zakřičel Bryan mezitím,co míchal sýrový burger.

Lil začala v ložnici stepovat nohou po podlaze, když vtom okamžiku uslyšela hrozný křik. "Jsem já to ale idiot!" nadával si Bryan a rukou odfoukával pryč páru ze spáleného jídla. "Jak jsem to mohl takhle zkazit? No co, už budu muset Lil zavolat." Dal hnusné jídlo pryč ze sporáku a zavolal: "Lil?Už můžeš!"

Lil vstoupila do místnosti a úžasem vydechla. "Bryane, to je... To je nádhera!" rozplývala se. Bryan se usmál, ale pak mu koutky klesly zase dolů. "Děkuji ale... Spálil jsem jídlo." řekl smutně. "To vůbec nevadí, jsem i tak ráda. Můžeme si třeba povídat!" řekla Lil a usmála se.

"Když teda nemáme jídlo, tady máš alespoň květiny." řekl Bryan a podal Lil nádherné růžové květiny. Lil se usmála a radostně řekla: "Bryane, děkuji moc! Moje oblíbené!" Bryan nahodil mistrovský úsměv a řekl: "No, to víš, když je někdo Einstein..." Lil se začala smát a Bryan se musel smát taky.

Potom si sedli na pohovku, Bryan chtyl Lil za ruku a políbil ji. "Miluju tě." řekl. "Já tebe taky." odpověděla Lil. Bryan po chvíli řekl: "Musím si odskočit Lil, počkej na mě, ok?" Lil přikývla a řekla: "Jasně."

Když se ale Bryan vrátil, Lil ležela na pohovce a spala. "Ach jo..." řekl Bryan, usmál se, vzal Lil do náruče a odnesl ji do postele.

"Dobrou noc." řekl potichoučku Bryan a okamžitě zalomil.

Tak co, líbil se díl? Teďka jdu ven na procházku, ale až se vrátím, což bude cca. v 14:30, nadotím 3.díl.
Tak ahoj!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama