Máš otázku? Ptej se!Me and you-3.část

15. července 2011 v 16:03 | Kaktusek
Tak tedy,je to hotovo. 3.díl už čeká, až si ho přečtete. Je v celém článku a je hoooodně dlouhý xD ;)Ráno se Lil i Bryan probudili stejně. Lil se šla najíst a Bryan se šel do koupelny vysprchovat.

Za chvíli přišel do kuchyně i Bryan, otevřel lednici a začal v ní hledat něco dobrého. "Jsou tam lupínky s mlékem." řekla Lil a vstala od stolu, aby uklidila talířek do myčky.

Pak se šla do ložnice převléknout do nějakých hezkých letních šatů. I když bylo jaro, venku bylo nejméně 32 stupňů.

Když chtěla Lil otevřít šatník, nešlo to. "Proč to nejde!?" vztekala se a tak dlouho rvala za šuplík...

...až spadla na podlahu a narazila si kostrč. "Aaaaau!" zakřičela při pádu Lil. Zvedla se ze země a konečně se mohla klidně převlíknout.

Vzala si na sebe pěkné plážové šaty. V obýváku stl Bryan. Lil přišla k němu, objala ho a řekla: "Bryane, víš o tom, jaké je dnes horko?" Bryan na ni nechápavě zíral. "Jasně, že jo. Ale co má být, co tím myslíš?" zeptal se. "Půjdeme se koupat k rybníku," řekla Lil a usmála se, "plavky už jsem sbalila, jsou v tašce." Lil moc dobře věděla, že Bryan rybníky nesnáší a bude namítat a ošívat se a snažit se jí to vymluvit tím, že mají bazén. No, a ačkoliv se tak opravdu stalo, Lil zůstala tvrdá a nakonec se k rybníku jelo.

Bryan se šel ještě převléknout. Zabouchl šuplík šatníku a mířil ke dveřím do obýváku, kde už čekala netrpělivá Lil.

"Dělej šneku, jdeme!" pobízela ho. Bryan obrátil oči vsloup, vytáhl z kapsy klíčky od auta a šel nastartovat. Lil vzala tašku s plavkama a šla za ním.

"Tak jo, těšíš se?" ptal se Bryan Lil, která seděla vedle něj. "No jasně!" řekla. "Tak to se připoutej, budeme tam bleskově rychle!" zařval zběsile Bryan, dupl na pedál a vyjeli.


Když dorazili k rybníčku, oblékli si plavky a Lil okamžitě vyrazila do vody.

"Voda je skvělá,pojď za mnou, Bryane." řekla Bryanovi z vody Lil. Ten se na ni ale jenom podíval a řekl: "Jsou tam řasy." Lil povzdechla a přesvědčivě řekla: "Řasy nesnáším. Kdyby tu byly, nelezla bych tu." "Tak je to ledové." vymlouval se Bryan. Lil si povzdechla, vylezla z vody a Bryana do ní strčila.

Bryan letěl pod vodu úplně celý. A Lil z něho dostala záchvat smíchu. Když si Bryan vynořil, začal řvát. "To je teda sranda, co?" vztekal se.

Vylezl z vody, osušil se a naštvaně řekl: "To snad ani není možné! Jak tam může vlézt a nutit mě tam taky! A když už tam nechci, zhodí mě tam! Tsss!"

Lil přeplavala na druhou stranu rybníčku a poškrábala se na hlavě. "Proč je ten Bryan takový?" pomyslela si smutně a ponořila se.Bryan se mezitím oblékl, zavolal si taxi a odjel domů. Lil tady zůstala sama a nevěděla, co bude dělat...

Tak snad se líbilo, další díl bude zítra. Papa :*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kaktusek Kaktusek | Web | 15. července 2011 v 18:54 | Reagovat

děkuji za hvězdičky.. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama