Máš otázku? Ptej se!Minikomix-Svíticí ženy

15. července 2011 v 22:07 | Kaktusek |  Minikomixy
Ahojky,takže-rozhodla jsem se, že nebudu dělat jen komixy, ale i minikomixy. No a tak vám sem hned nějaký přidávám. Je v celém článku ;)Tohle jsem já, Emma Small. Celebrita milující koupání se v jezeře, květiny a duchařské historky. Nikdy se nebojím jít na hřbitov v noci. No a tak začíná můj příběh...

Jednou večer jsem relaxovala na balkóně. Byla jsem ale unavená a usnula jsem. Zdál se mi velmi zvláštní sen.

Zdálo se mi o hřbitově a o nějaké podivné svíticí ženě, která na něm byla. Její mlhavý obraz říkal: "Pojď, přijď na hřbitov, teď hned." Najednou jsem sebou trhla a probudila se. Šla jsem na sebe hodit něco teplejšího a chystala se vyrazit na hřbitov.
Vzala jsem si na sebe červený kabátek, šedou sukni, silonky a přes rameno si přehodila kabelku. V tom spěchu jsem hodila špinavé oblečení na zem, div že jsem na něm neuklouzla. A vydala jsem se na hřbitov.

Když jsem dorazily, už z dálky se mi hrůzou zjevily všechny chlupy. Tento okamžik byl první, kdy jsem se v noci bála.
Nad kašnou se vznášela ta žena z mého snu!

Rozběhla jsem se ke kašně. Najednou jsem se ale zastavila, jako by přede mnou stál sloup. Ta žena letěla přímo ke mně a nevypadala zrovna přátelsky.

Když ke mně doletěla, snesla se k zemi. Její podpatky klaply o studenou zem. "Co po mně chcete?" zeptala jsem se a udělala jsem krok dozadu.Ale ona udělala taky krok, dopředu, čili ke mně. Spráskla ruce a řekla: "Jsem Elvíra Slayerová, hlavní žena hřbitova. Beze mne by tu bylo mrtvo." Podívala jsem se na ni a nechápavě mrkala: "A co to má společného se mnou? Proč jste mně sem zavolala?" "No víš, když tady ještě chvíli zůstaneš, uvidíš něco, co jsi ještě neviděla a co jde vidět jen jednou zaživot. Zažiješ to. Jen jednou za život." řekla a zmizela v mlze.

Povzechla jsem si, posadila se na lavičku nad hroby a čekala. Po chvíli jsem za sebou uslyšela šramot. Otočila jsem se.

Nad květinami poletovaly zvláštní zelené kuličky, svítily a mlhavě se v nich zobrazoval obrys netopýra. Nevypadaly nebezpečně, až do chvíle...

...co jsem jednu chytila a strčila ji do kabelky. Uslyšela jsem křik, zafoukal silný vítr, ozval se hrom a bouchl blesk.
Na kopečku se u hrobů zjevila další svíticí žena a škodolibě se smála. "Ááááááááá!" zakřičela jsem. Konečně jsem pochopila. Ty ženy jsou duchové a určitě si se mnou nechtěly dát čaj.

Takže snad se líbí, ale nebudu psát jen horory, nebojte ;)
♥A tady nějaké otázky♥
1.Líbilo se?
2.Chcete ještě druhý díl?
3.Pochopili jste význam slov: "Zažiješ to. Jen jednou za život."?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama