Máš otázku? Ptej se!World adventures-2.díl-Já nevím...

20. července 2011 v 11:44 | Kaktusek
Ahoj, přidávám 2.díl World adventures :) Je trochu delší, ale dobře se bavte.
C.č. ;)

V minulém díle...

"Ó, ale jistě, že ano! Mám pro tebe skvělou zprávu Alice! Poletíš naším soukromým tryskáčem do Egypta, abys tam nafotila nějaké fotky a napsala reportáž pro náš časopis!" řekla a rozzářila se.

"No, víte, já... Já asi... Nepoletím..." řekla jsem. Mám panickou hrůzu z létání a nepomůže mi ani cumlání bonbónů ani příjemná hudba.
"Ale ne!" povzdechla si šéfka. "Nikdo jiný to nenapíše lépe než ty!" Nevěla jsem co jí mám říct. "No, já vím, ale..."
Najednou na mě začala křičet: "Tak a dost! Žádné ale! Uvědom si, že ti platím a že tu vířivku a luxusní byt máš jen díky mně! Takže, buď poletíš, nebo skončíš na ulici, jasný?" "Tohle je vydírání!!" zařvala jsem na ni a naštvaně odešla. Práskla jsem dveřmi a šla do kanceláře.
"Co si myslí?" nadávala jsem když jsem procházela jídelnou.
V kanceláři jsem se naštvaně posadila do židle, opřela se o klávesnici a začala si pro sebe mumlat: "Hmmm...Mám nebo nemám? Já nevím... Možná má pravdu,ale...Ale pořád je to vydírání! A to je neodpustitelné!" Poškrábala jsem se na hlavě. "Ale kdybych se pořád takhle bála, nemohla bych jít ani ven před barák. Překonám strach! Budu na sebe pyšná! Poletím!" rozhodla jsem se a šla za šéfkou do kanceláře.
V jídelně seděla Barbara a místo pracování si četla knížku. No jo, flinká práci každý den. Mezitím přišla také naše kuchařka Carla.
Pozdravila jsem ji a na chvíli jsem se zastavila. Řekla jsem: "Ehm...Barbaro? Nemáš strach že tě šéfka nachytá?" Jenže Barbaře to očividně bylo jedno. "Ále, ta z toho kanclu vůbec nevychází. Jak by mně mohla nachytat?" řekla a posunula si ty svoje ozdobné brýle výš na nos.
A měla pravdu. Sice šéfka vychází, ale to jenom když jí nosem proletí vůně oběda. Stála jsem před jejími dveřmi. Zaklepala jsem a ozvalo se: "Dále, prosím." Vstoupila jsem a koktavě jsem řekla: "Marico...Já jsem si to rozmyslela. Víte, pod mostem skončit nechci, to raději poletím." (Marica-tak se šéfka jmenuje) Šéfka se škodolibě usmála a řekla: "No výborně."
Vstala od stolu a z šuplíku vytáhla balíček, který mi podala. "Opatrně," řekla, "je v něm letenka a nový foťák. Tím budeš fotit fotky." Ze slušnosti jsem se usmála a řekla: "Díky. A kdy poletím?" Ona vytáhla z kapsy nějaký lísteček, podívala se na něj a řekla: "Poletíš hned zítra ráno, budeš tam 3 dny. Ještě s tebou v našem letadle poletí dvě Egypťanky, byly tady u nás v agentuře na rozhovor. Už můžeš jít domů."
Tak jsem vzala balíček a odešla z kanceláře. Ještě, než jsem odešla domů, jsem si u baru objednala panáka.
Carla ho hned začala míchat.
"Díky." řekla jsem s úsměvěm, když mi ho položila na stůl. Hodila jsem ho do sebe, podala Carle peníze a odešla.
Na chodbě jsem si přivolala výtah a konečně jsem si mohla jít dát kafe v klidu svého domova.
Tak to je všechno mno :D
♥Otázky♥
1.Udělala Alice dobře, že let přijala?
2.Líbilo se?
3.Volný koment...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mel Mel | 24. července 2011 v 16:01 | Reagovat

Čau Aďo, to jsem já Eli. Máš super komixy. Je škoda že se ti smazaly ty postavy z Me and you. Už jsem se těšila na další dílek. No a chtěla jsem se zeptat jestli nemáš teď někdy čas. Mohla by ses u Mě zastavit. Už mám ten new pokoj. Tak kdybys mohla, tak sem prosím tě napiš, nebo mi jenom brnkni. Díky čau

2 Kaktusek Kaktusek | Web | 26. července 2011 v 20:03 | Reagovat

Ahoj Eli! Díky. Nojono :( Ne víš já jsem teď v Chorvatsku :D Takže já až přijedu tak se určo ozvu :) Pa :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama