Máš otázku? Ptej se!Sisters-1.díl-Nehty

30. srpna 2011 v 16:52 | Kaktusek |  Sisters
Čauves, tak přináším 1.díl Sisters :o)
C.č. jak jinak :D

Jednou večer jsme tak seděly se ségrou v obýváku a lakovaly si nehty. "Ta černá ti sekne!" řekla mi Cass. "Dík. Ty ségra, je tu nějak mrtvo..." řekla jsem a vytáhla z kapsy mobil.
Pustila jsem písničku Last friday night. "Last friday night? Děláš si srandu? Kdy sis to stáhla?" Vykřikla Cass. "Hmmm...Včera." zalhala jsem, i když mi to minulý týden poslal můj bývalý, o kterém Cass neví. "Nádherná hudba." řekla Cass a začala ve vzduchu mávat prsty. "Hmmm..." řekla jsem zamyšleně.
"Proč seš dneska tak protivná?" naštvala se Cass. "Tý hele, víš že máš malý prsa?" rýpla si. "S takovou žádnýho kluka neulovíš..." a začala se chechtat. Rozhodla jsem se jí to oplatit.
"Cass? Víš, že Hamming si našel holku? Prej nějakou tlusťošku, už ho neberou ani hubeňourky. Tak to aby ses obarvila na blond a ztloustla. Hahahaha!" Cass nasadila naštvaný výraz a pak vybouchla: "Heleeee! Co provokuješ! Proč mi to děláš?" "Já neprovokuju," bránila jsem se, "já dělám to stejný co ty Cass!"
"Seš mladší, nedovoluj si." řekla pyšně Cass a pozvedla hlavu. "Ehhh, není to k ničemu." řekla jsem a sáhla po ovladači. "Pustím telku."
Zmáčkla jsem 3. kanál. Zrovna běžely zprávy a moderoval jeden moc hezký moderátor, John, Cassiin oblíbenec. Ách jo, ona už neví koho. "Jé hele! Podívej Sar! V telce je Johnny!" radovala se Cass. O jéje... pomyslela jsem si. "Já vidím, nejsem přece sle..."
"Ššššš!" přerušila mě Cass. "Vyhodnocujou zápas, chci se podívat, jak dopadl."
"Hmmm, co se to tam sakra..."

Tak co, líbilo se? :o)
1.Co myslíte, jak dopadl zápas?
2.Které pyžamo se vám víc líbí? :D
3.Líbil se díl? ;*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Melinka Melinka | Web | 30. srpna 2011 v 20:56 | Reagovat

Mě se osobně se více líbí to spodní prádýlko, ale spala bych raději v tom pyžámku, takže obě pěkné :)

2 Kaktusek Kaktusek | Web | 30. srpna 2011 v 20:58 | Reagovat

[1]: :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama