Máš otázku? Ptej se!Sisters-4.díl-Pojďme do McDonalda

17. září 2011 v 18:08 | Kaktusek |  Sisters
Ahojky. Ano ano, konečně Sisters :)) Omlouvám se, ale zaprvé jsem neměla čas a zadruhé se mi nechtělo :D :( Tak snad se bude líbit.
C.č. jako vždycky :D

V minulém díle...
"Ehmmm, ale Cass..." řekla jsem potichu. Hledala jsem rychle nějakou výmluvu. Nakonec jsem jí ale řekla pravdu: "To byla legrace. Jen jsem ti chtěla oplatit tvou provokaci, nic víc..." Cassiina radost z nového účesu ale najednou pominula a její radostný úsměv se změnil ve smutný. "Cože? Legrace? To přece..." popotahovala Cass. Otočila se a rozběhla se ven. "No nazdar." řekla jsem si...
Rozběhla jsem se za ní. Byla jsem ještě v pyžamu. Já vím že je to trapné, taky mi trapně bylo, ale v tuto chvíli byla pro mě nejdůležitější Cass.
"Hej Cass!" vykřikla jsem udýchaně. "Cass prosímtě, odpusť mi to. Já blbá, nevěděla jsem že to fakt uděláš." řekla jsem jí a doufala jsem, že omluvu přijme a nebudou mezi námi žádné spory.
Cass popotáhla a utřela si slzy. "No co, jsme přece ségry." řekla a usmála se. Byla jsem radostí bez sebe. V duchu jsem si křičela "Juhůůůůůůůůů!" a přemýšlela jsem, čím to Cass vynahradím.
Najednou mě to trklo. McDonald. Tam Cass nejraději chodí. Nasadila jsem takový ten milý výraz a řekla: "Ty Cass? Co takhle si zajít do Meka? Zvu tě!"
Cassie se rozzářila štěstím. "Cože? Ty mě zveš? Ty jsi ta nejlepší ségra na světě! Díky Sar!" děkovala mi s láskou a radostně se přitom smála. "Oká, pojďme do McDonalda!"
Tak co? Líbí se vám tento díl? Samozřejmě komentujte a na večer mám pro vás ještě přednastavený pátý díl :))

1.Jste rádi, že se holky usmířily?
2.Myslíte, že Cass udělala dobře, že Sar odpustila?
3.Těšíte se na McDonald? :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog?

Ano
Ujde
Bleeee

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama