Máš otázku? Ptej se!Soutěže

!Hlasujte!

18. července 2011 v 18:49 | Kaktusek
No, není to až zas tak soutěž, jen jsem vytvořila Siminky, které jdou na zahradní párty. Hlasujte která je nejlepší, a do komentů tipněte, která vyhraje. Třeba:
Jsem Kaktusek a tipuju Leu.
Kdo si tipne správně, dostane zvláštní diplom :)
Jo a je to v c.č. ;)

Soutěž se ruší... :(

16. července 2011 v 11:24 | Kaktusek
Čus... Jsem trošku naštvaná. Protože soutěž "Cool léto" se ruší. Nikdo mi nic neposlal. No ale tak nevadí, příště to musí být lepší!

První soutěž

2. července 2011 v 14:51 | Kaktusek
Ahojky, no tak jsem se rozhodla-proč neudělat nějakou soutěž?A udělala jsem. Je to soutěž "Cool léto". Celkem bude 5 kol. V každém kole budou mít soutěžící za úkol vytvořit nějakého Simíka a udělat mu nějaké letní oblečení,například v prvním kole budou muset vytvořit každodenní letní oblečení. A ještě bych poprosila-Simíka si uložte do přihrádky, aby měl stejné oči, vlasy atd. pak mu akorát změníte oblečení.
Instrukce:
1.Jak už jste se dočetli,musíte vytvořit Simíka a vybrat mu oblečení. V prvním kole je to tedy každodenní oblečení, musí být na léto, ale doplňky a vlasy, to už je mi jedno.
2.Až to budete mít hotové, jednoduše Simíka vyfotíte stisknutím kávesy C, otevřete spouštěč, fotku mi oříznete a zašlete na mail adasicek@seznam.cz
3.Máte na to hodně dlouhou dobu, protože tady nebudu, můžete posílat až do 15.července. Za každé kolo budete dostávat body od 0-10. Ve vyhodnocení sečtu body, a podle toho určím místa. Kdo bude chtít, může si tipnout, kdo vyhraje. Do komentů mi ale musí napsat, kdo tipl, takže například: Kaktusek- a tipla jsem pro...(jméno toho,koho si tipnete)...
Ti, kteří si vytipují správně, dostanou diplom, stejně jako výherci.
No tak snad to všechno chápete, hlaste se v komentech a vrhněte se na to ;)
 
 

Reklama